Zambroza (458 ml)

Mazumtirdzniecība: 33.90 €
Punkti: 17.31VP
Pieejams
  • 458 ml pudele (15 dienu piegāde)
  • Izcila antioksidantu aizsardzība pret brīvo radikāļu kaitējumu
  • Satur ksantonus, flavonoīdus un polifenolus.

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Vai jūs zinājāt?

Antioksidanti ir dabiskas vielas, kas stabilizē ļoti reaktīvas molekulas, tā sauktos brīvos radikāļus. Brīvie radikāļi organismā rodas dabiski. Piesārņojums, ķīmiskās piedevas, stress, fiziska slodze, saules gaisma un citi faktori var palielināt brīvo radikāļu veidošanos. Pārmērīgs brīvo radikāļu daudzums var kaitīgi ietekmēt organisma šūnas. Liela uzmanība ir pievērsta antioksidantiem A, C un E vitamīniem, jo to funkcija ir aizsargāt šūnas no bojājumiem, ko izraisa dabiskie organisma procesi, dzīvesveids, kā arī vides un ķīmiskie piesārņotāji.

Antioksidantu iedarbīgumu mēra pēc to ORAC (skābekļa radikāļu absorbcijas kapacitātes), kas norāda to spēju neitralizēt un izvadīt brīvos radikāļus. Brunswick Laboratories veikto testu rezultāti nepārprotami pierādīja tās lieliskās aizsargājošās īpašības.

Kādas ir priekšrocības?

Nature's Sunshine ir ievācis visveselīgākos augļus un dabiskos ekstraktus no visas pasaules un apvienojis tos šajā unikālajā garšīgajā, barojošajā sulā, kas ir īpaši izstrādāta, lai neitralizētu liekos brīvos radikāļus. Šis unikālais sulas maisījums ne tikai lieliski garšo, bet arī sniedz organismam to, kas tam nepieciešams, lai baudītu maksimālu veselību un ilgstošu vitalitāti - jūs ne tikai jutīsieties atdzīvināti, bet šie antioksidanti spēcīgi ietekmē arī ādas veselību, palīdzot jums izskatīties lieliski. Bagāts ar polifenoliem un flavonoīdiem Zambroza ir pierādīts, ka tas nodrošina nepārspējamu antioksidantu aizsardzību. Zambroza ir viens no Nature's Sunshine visvairāk pārdotajiem produktiem visā pasaulē - lieliskas garšas, sinerģisks maisījums, kas palīdz palielināt dzīvības enerģiju un atjaunot organismu, bez mākslīgām krāsvielām, saldinātājiem un aromatizētājiem. Katrai no desmit Zambroza sastāvā esošajām dabīgajām sastāvdaļām piemīt augstas antioksidantu īpašības, un sinerģiski tās nodrošina daudz lielāku labvēlīgo ietekmi uz veselību nekā katra no sastāvdaļām atsevišķi. Viena no Zambroza īpašajām sastāvdaļām ir mangostāns, kas satur visaugstāko zināmo ksantonu daudzumu - augu barības vielu grupu, kas pazīstama kā ļoti spēcīgi antioksidanti, un mellenes, kas ir viens no bagātīgākajiem un visvieglāk absorbējamiem antioksidantu avotiem.

Pievienojiet šai kombinācijai vilkogu ogas, ābolu ekstraktu, aveņu, Konkordas vīnogu, vīnogu sēklu, vīnogu mizas, zaļās tējas un sarkano ogu maisījumu, un jūs iegūsiet izcilu formulu, kas bagāta ar polifenoliem, ksantoniem un flavonoīdiem, kas nodrošina jūs ar spēcīgu antioksidantu daudzumu! Zambroza lieliskās garšas ikdienas uztura dzērienu var baudīt visa ģimene katru dienu. Zambroza sastāvā esošās dabīgās sastāvdaļas nodrošina lielisku vitamīnu un uzturvielu klāstu, kas var palīdzēt organismam saglabāt veselību un vitalitāti, kā arī palīdz uzturēt veselīgu imūnsistēmu, neitralizēt brīvos radikāļus un atjaunot organismu. Zambroza spēcīgo sastāvdaļu antioksidantu īpašības var labvēlīgi ietekmēt arī ādu!

Sastāvs: Sastāvdaļas: attīrīts ūdens, Konkordas vīnogu koncentrāts (Vitis labrusca), sarkano vīnogu koncentrāts (Vitis vinifera), melleņu koncentrāts (Vaccinium corymbosum), mangostāna augļu un perikarpa ekstrakts (Garcinia mangostana), sarkano aveņu koncentrāts (Rubus idaeus), vīnogu kauliņu ekstrakts (Vitis vinifera), licija ekstrakts (Lycium barbarum), nātrija benzoāts, vīnogu sēklu ekstrakts (Vitis vinifera), zaļās tējas lapu ekstrakts (Camellia sinensis), ābolu ekstrakts (Malus domestica).

Ieteikums: Ieteikums: lietot 15ml divas reizes dienā.

Nepārsniegt norādīto ieteicamo dienas devu.

Atstājiet atsauksmi Zambroza (458 ml)

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
22.03.2022

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Zambroza (458 ml)

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.