Super Omega 3 EPA (60 kapsulas)

Mazumtirdzniecība: 44.70 €
Punkti: 22.78VP
Pieejams
  • 60 kapsulas (30 dienu piegāde)
  • Augsts EPA un DHA līmenis vienā porcijā
  • Garantēti bez radiācijas, smagajiem metāliem un jūras piesārņojuma

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


SUPER OMEGA 3 EPA

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Vai Jūs zinājāt?

Neaizvietojamās taukskābes (NTA) ir tieši tādas - dzīvībai nepieciešamas! Mēs paši nevaram tās saražot, tāpēc mums ir jāpaļaujas uz to, ka nepieciešamās vielas mēs saņemam ar uzturu. Omega- 3 EPA ir noteikta veida taukskābju klasifikācija, kas rodas, organismā noārdot ar uzturu uzņemtos taukus. Tās tiek izmantotas, lai veidotu membrānas, kas apņem katru no mūsu triljoniem šūnu. Šo omega 3 eļļu nosaukumi ir EPA (eikozapentaēnskābe) un DHA (dokozaheksaēnskābe). Ir konstatēts, ka omega-3 neaizvietojamās taukskābes labvēlīgi ietekmē nervu, skeleta, sirds un asinsvadu, dziedzeru un imūnsistēmu, un dažas vecmātes tagad iesaka tās lietot grūtniecības laikā, lai palīdzētu attīstīties veselīgiem smadzeņu un acu audiem. Ir konstatēts, ka EFA ne tikai nodrošina šūnu membrānu veidojošās vielas, bet arī labvēlīgi ietekmē visa organisma, tostarp nervu un sirds un asinsvadu sistēmas, veselību.

Omega-3 taukskābes organismam ir nepieciešamas, lai ražotu un atjaunotu šūnu membrānas, nodrošinot šūnām optimālu uzturu. Ja organismam trūkst EFA, tas šūnu membrānu veidošanai izmanto piesātinātos taukus. Tā rezultātā šūnās veidojas cietas, neelastīgas membrānas, kas apgrūtina dažu pamatšūnu funkciju veikšanu. Smadzeņu audus lielā mērā veido taukskābes, kas ir būtiskas veselīgai smadzeņu attīstībai un uzturēšanai. DHA visvairāk koncentrējas smadzenēs un tīklenē.

Kādi ir ieguvumi?

Super Omega-3 ir viens no pazīstamākajiem ikdienas uztura bagātinātājiem, un Nature's Sunshine farmaceitiskās kvalitātes ražošanas process garantē, ka Super Omega-3 EPA sastāvā tiek izmantotas tikai vislabākās un tīrākās eļļas, kas iegūtas no aukstā ūdens zivju gaļas.

Omega-3 ir labi izpētītas un konstatēts, ka tās labvēlīgi ietekmē veselību visās organisma sistēmās, gan EPA, gan DHA veicina normālu sirds darbību, normālu asinsspiedienu un triglicerīdu līmeņa uzturēšanu asinīs. DHA veicina smadzeņu darbības un redzes saglabāšanu, kā arī veselīgu smadzeņu un acu audu veidošanos augļa attīstības laikā un to saglabāšanu vecumdienās.

Pētījumos arī konstatēts, ka omega-3 palīdz risināt pusaudžu un jauniešu uzvedības problēmas un uzturēt veselīgu sirds un asinsvadu sistēmu. Daudzi fitnesa nozares profesionāļi izmanto Omega-3 EFA, lai palīdzētu klientiem regulēt svaru, un ir pētīts, ka Omega-3 palīdz atvieglot ādas slimības, tostarp sausu ādu un ekzēmu.

Nature's Sunshine's Super Omega-3 EPA ir spēcīgs Omega-3 uztura bagātinātājs, kas garantēti nesatur radiāciju, smagos metālus un jūras piesārņojuma veidus un kas nodrošina 760 mg EPA un 380 mg DHA dienā, lietojot divas kapsulas. Katra kapsula ir hermētiski noslēgta iekapsulēšanas laikā, lai novērstu skābekļa reakciju ar eļļām, un satur dabīgas citronu eļļas patīkamai garšai.

SASTĀVDAĻAS:
Zivju eļļa; EPA (eikozapentaēnskābe); DHA (dokozaheksaēnskābe); kapsulas apvalks: želatīns, glicerīns, ūdens; aromāts: citronu eļļa.


GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:
Sastāvs ieteicamajā porcijā (6 kapsulas):
EPA - eikozapentaēnskābe................2280 mg*.
DHA - dokozaheksaēnskābe....... 1140 mg*
*References dienas deva nav norādīta.


IETEICAMĀ LIETOŠANA:
1-2 kapsulas 3 reizes dienā ēšanas laikā.
Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.


GLABĀŠANAS APSTĀKĻI:
Uzglabāt sausā un vēsā vietā, maziem bērniem nepieejamā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

Atstājiet atsauksmi Super Omega 3 EPA (60 kapsulas)

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
30.03.2021

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Super Omega 3 EPA (60 kapsulas)

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.