Super Omega 3 EPA (60 kapsulas)

Mazumtirdzniecība: 49.10 €
Punkti: 25.06VP
Pieejams
  • 60 kapsulas (30 dienu kurss)
  • Bagāts ar EPA un DHA
  • Videi draudzīgs produkts, labvēlīgo vielu piegādātājs

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


SUPER OMEGA 3 EPA

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Vai jūs zinājāt?

Neaizstājamās taukskābes (NTA) ir ļoti svarīgas kvalitatīvai dzīvei! Mūsu organisms nespēj pats sintezēt šīs vērtīgās vielas, vienīgais piegādātājs ir pārtika. Omega-3 EPA ir virkne taukskābju, kas atbildīgas par šūnu membrānu veidošanos. Omega-3 eļļas sastāv no EPA (eikozapentaēnskābes) un DHA (dokozaheksaēnskābes). Ir atzīts, ka neaizstājamās taukskābes labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, kaulu un muskuļu audus, sirds un asinsvadu, endokrīno un imūnsistēmu. Tās ir īpaši svarīgas bērna nēsāšanas laikā. Pietiekams to daudzums grūtnieces organismā nodrošina topošā bērna smadzeņu audu un redzes aparāta pilnvērtīgu veidošanos. Taukskābes labvēlīgi ietekmē vispārējo organisma stāvokli.

Omega-3 EFA ir nepieciešami starpšūnu membrānu atjaunošanai, kas nodrošina pilnvērtīgu šūnu barošanu. Eikozapēnskābes trūkuma dēļ samazinās membrānu audu elastība un caurlaidība, un tie nevar pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas. Taukskābes ir galvenā smadzeņu audu sastāvdaļa, un tās ir ļoti svarīgas veselīgai smadzeņu attīstībai un smadzeņu funkciju uzturēšanai. DHA koncentrējas smadzenēs un tīklenē.

Ieguvumi veselībai

Super Omega-3 ir vispopulārākais no ikdienas uztura bagātinātājiem. Farmācijas uzņēmums Nature's Sunshine nodrošina, ka Super Omega izmanto tikai tīrākās eļļas, kas iegūtas no dziļūdens zivju aknām -3 EPA.

Omega-3 ir labi izpētīta. Pētījumi ir pierādījuši tās nenoliedzamo labvēlīgo ietekmi uz visu organisma sistēmu veselību. Un gan EPA, gan DHA ir atbildīgas par sirdsdarbības normalizēšanu, asinsspiediena stabilizēšanu un optimāla triglicerīdu līmeņa uzturēšanu asinīs. DHA ir atbildīga par smadzeņu un redzes funkcijām, veselīgu smadzeņu un acu audu veidošanos augļa attīstības laikā un to saglabāšanu vecumdienās.

Eksperimentāli pierādīts, ka omega-3 palīdz radīt pietiekami daudz enerģijas pusaudžiem un jauniešiem, palīdzot uzturēt optimālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Profesionāli sportisti un veselīga dzīvesveida piekritēji Omega-3 EFAs lieto svara kontroles nolūkos. Uzlabo ādas veselību. Īpaši noder sausai ādai un ekzēmas simptomu mazināšanai.

Supera Omega-3 no Nature's Sunshine ir spēcīgs ikdienas sabalansēta uztura papildinājums. Nesatur smagos metālus, radioaktīvos elementus. Tas nodrošina 760 mg EPA un 380 mg DHA diennakts devā divās kapsulās. Katra kapsula iekapsulēšanas laikā ir hermētiski noslēgta, lai novērstu skābekļa iekļūšanu, kas aktivizē reakciju ar eļļām. Satur dabīgas citronu eļļas patīkamam aromātam.

SASTĀVDAĻAS:
Zivju eļļa; EPA skābe (eikozapentaēnskābe); DHA skābe (dekosaheksaēnskābe);
kapsulas apvalks: želatīns, glicerīns, ūdens; garša: citronu ēteriskā eļļa.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:
Sastāvs ieteicamajā dienas devā (6 kapsulas):
EPA (eikozapentaēnskābe).......... 2280mg*
DHA skābe (dekosaheksaēnskābe)....... 1140mg*
* Nav norādīta ieteicamā dienas deva.

PIELIETOŠANA:
1-2 kapsulas 3 reizes dienā ēšanas laikā. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.

GLABĀŠANAS APSTĀKĻI:
Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā.
Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

Atstājiet atsauksmi Super Omega 3 EPA (60 kapsulas)

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
30.03.2021

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Super Omega 3 EPA (60 kapsulas)

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.