Perfektas acis

Mazumtirdzniecība: 38.10 €
Punkti: 19.44VP
Pieejams
  • Tālruņi, planšetdatori, televizori un datori ļoti noslogo redzi.
  • Ir pienācis laiks rūpēties par redzi.
  • Uzturiet acis veselīgas un aizsargātas ar Perfect Eyes spēcīgajiem antioksidantiem.
  • Luteīns, zeaksantīns, beta-karotīns, kurkuma un citas uzturvielas palīdz Jūsu acīm un redzei.
  • 1 burka - 60 kapsulas

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Kāpēc Perfect Eyes?

Šī ar karotinoīdiem bagātā formula ir balstīta uz 2001. un 2006. gadā veiktā AREDS pētījuma rezultātiem. Pirmajā pētījumā tika konstatēts, ka C un E vitamīnu, beta-karotīna, cinka un vara maisījums piecu gadu laikā palīdzēja par 25 % samazināt progresējošas ar vecumu saistītas makulas deģenerācijas (AMD) risku. Otrajā pētījumā maisījumam pievienoja luteīnu, zeaksantīnu un omega-3 taukskābes, lai panāktu papildu ieguvumus. Mūsu luteīna partneris Indijā piegādā vietējiem lauksaimniekiem sēklas, kas nav ģenētiski modificētas, un ir pilnībā apņēmies nodrošināt ilgtspējību. Viņi sadarbojas arī ar Indijas oftalmoloģijas institūtu Shankar, lai vietējiem iedzīvotājiem piedāvātu bezmaksas acu pārbaudes, brilles un kataraktas ārstēšanu, kas Indijā ir izplatīts akluma iemesls.

Perfect Eyes vēsture

  • Beta-karotīns ir dzeltens vai oranžs pigments, kas piešķir krāsu daudziem dārzeņiem, augļiem, ziediem un citiem augiem. Tas pirmo reizi tika izkristalizēts no burkānu saknēm 1831. gadā. Beta-karotīns nozīmē "burkāns B" no grieķu beta + latīņu carota. 1851. gadā Hermanis fon Helmholcs izgudroja oftalmoskopu, kas ļāva atklāt cilvēka acs ābola foveju. Šajā makulas daļā ir blīvi izvietotas konusveida šūnas, un tā ir atbildīga par redzes asumu, kas nepieciešams ikdienas darbībām, piemēram, sejas atpazīšanai un lasīšanai. Tikai 1988. gadā pētnieki identificēja luteīnu, zeaksantīnu un mezoseaksantīnu kā galvenos makulas komponentus. Šī zona ir dzeltena, jo tajā tiek uzkrāti absorbētie pigmenti no krāsainiem pārtikas produktiem.
  • Mellenes, kas pazīstamas arī kā lapu mellenes un Eiropas mellenes, tradicionāli izmanto zarnu sāpju remdēšanai un lietošanai mutē. Dzimtene ir Ziemeļeiropa. Otrā pasaules kara laikā RAF piloti pirms pacelšanās lietoja melleņu ievārījumu, lai uzlabotu redzamību naktī.

Sastāvdaļas:

Aktīvās sastāvdaļas:

Dienas devā

(2 kapsulas)

% RWS

(vienā kapsulā)

A vitamīns

360 mcg

45%

C vitamīns

440 mg

550%

E vitamīns

120 mg

1000%

Cinks

15 mg

150%

Varš

1,7 mg

170%

Selēns

40 mcg

73%

Luteīns

10 mg

**

Zeaksantīns

2 mg

**

*RWS: Pieaugušo dienas atsauces vērtības.

**RWS nav uzstādītas.

Askorbīnskābe, d-alfa tokoferilacetāts, cinka glikonāts, rīsu koncentrāts, karotinoīdu maisījums (beta-karotīns, alfa-karotīns, luteīns, likopēns, zeaksantīns un kriptoksantīns), kurkuma sakneņu ekstrakts (Curcuma longa), nātrija selenīts, vara glikonāts, luteīns, melleņu (Vaccinium myrtillus L.) augļu ekstrakts, taurīns, kvercetīns (Sophora japonica) augļu ekstrakts, krāsviela (nātrija varš, hlorofilīns), zeaksantīns, augu kapsulas [cietinātājs (hipromeluloze), ūdens].

Ieteicamais lietošanas veids:

Lietošana: 2 kapsulas dienā ēšanas laikā.

Ja lietojat medikamentus, pirms lietošanas konsultējieties ar uztura speciālistu. Nelietot personām ar noslieci uz nierakmeņu veidošanos vai ar nierakmeņu veidošanos.

Atstājiet atsauksmi Perfektas acis

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
28.06.2022

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Perfektas acis

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.