Aizsardzības uzturēšana

Mazumtirdzniecība: 32.30 €
Punkti: 16.48VP
Pieejams
  • 120 kapsulas (120 dienu piegāde)
  • Galvenais sistēmas produkts (KSP) imūnsistēmai
  • Bagātīgs antioksidantu A, C un E vitamīnu daudzums.

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Aizsardzības uzturēšana


Uztura bagātinātājs - 120 kapsulas

Imūnsistēma
Mēs dzīvojam dabisko indes un cilvēka radīto piesārņotāju pasaulē. Šie vides piesārņotāji kopā ar nepareizu uzturu un citiem kaitīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanu un atpūtas trūkumu, var mazināt organisma spēju aizsargāties pret kaitīgām baktērijām, vīrusiem, ķīmiskām vielām un citiem faktoriem, kas var izraisīt veselības problēmas.

Imūnsistēma darbojas sadarbībā ar citām organisma aizsargsistēmām. Piemēram, āda veido fizisku barjeru pret svešķermeņiem, savukārt elpošanas sistēma izmanto klepu, lai atbrīvotu organismu no ieelpotajiem mikrobiem un piesārņotājiem. Kad svešķermeņi pārvar citus organisma aizsargmehānismus, sāk darboties imūnā (aizsardzības) sistēma. Cinks veicina normālu kognitīvo funkciju, normālu redzi un imūnsistēmas darbību.
Kādi ir ieguvumi?
Defence Maintenance ir imūnsistēmas pamatprodukts (KSP) imūnsistēmai, šī formula nodrošina bagātīgu antioksidantu A, C un E vitamīnu daudzumu kopā ar cinku un selēnu, lai palīdzētu uzturēt veselīgu imūnsistēmu. Satur būtiskas uzturvielas un ietver pilnvērtīgus pārtikas mikrouzturvielu avotus, lai uzturētu veselīgu imūnsistēmu.
A vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, normālu ādas, gļotādu un redzes stāvokli. Nepieciešams arī normālai dzelzs metabolisma uzturēšanai. C vitamīns palīdz mazināt nogurumu un nespēku, kā arī nodrošina normālu imūnsistēmas un nervu sistēmas darbību. Tiek izmantots šūnu aizsardzībai pret oksidatīvo stresu, normālai kolagēna veidošanai un dzelzs uzsūkšanās palielināšanai.
SASTĀVDAĻAS:
SASTĀVDAĻAS: L-askorbīnskābe (C vitamīns), D-alfa-tokoferols (E vitamīns), Sibīrijas žeņšeņa saknes pulveris, L-selenometionīna pulveris, ārstniecības sparģeļa kātiņš, augu pulveris: Acai ogu koncentrāts, brokoļu ziedi, kāpostu lapas, reiši sēņu augļķermeņa ekstrakts, Ķīnas magnolijas vīnogulāju augļi, kurkuma sakneņi; beta-karotīns (A vitamīns), cinka glikonāts, cinka oksīds, retinilpalmitāts (A vitamīns), kapsulas apvalks (želatīns, ūdens), pretsalipes vielas (taukskābes, silikona dioksīds, taukskābju magnija sāļi).

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:
Sastāvdaļas ieteicamajā porcijā (1 kapsula):
A vitamīns .................... 500 μg ................ 63% NRV*;
E vitamīns ..................... 44 mg ............... 367% NRV;
C vitamīns ...................120 mg ................. 50% NRV;
Cinks ................................5 mg ................. 50% NRV;
selēns ......................25 μg ................. 45% NRV
*NRV - uzturvērtības atsauces vērtības
**NRV nav norādītas
IETEICAMĀ PORCIJA IKDIENAS PATĒRIŅAM:
1 kapsula dienā ēšanas laikā

Uzglabāt sausā un vēsā vietā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

Atstājiet atsauksmi Aizsardzības uzturēšana

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
20.12.2019

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Aizsardzības uzturēšana

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.