Ķepas ķepa (180 kapsulas)

Mazumtirdzniecība: 76.20 €
Punkti: 38.89VP
В наличии
  • 180 tabletes (30 dienu piegāde)
  • Unikāls produkts, kas selektīvi iedarbojas uz konkrētām šūnām
  • Ekskluzīva standartizēta formula

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Ķepas ķepa

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

Vai jūs zinājāt?
Asimina triloba, pazīstama arī kā parastā ķepainā ķepa, ir neliels lapkoku klona koks, kura dzimtene ir ASV un Kanādas austrumu daļa un kurš aug labi drenētā, dziļā un auglīgā zemē. Nepatīkamu aromātu izraisošās lapsenes lapas, zari un miza satur vielas, ko dēvē par acetogēniem.
Kādi ir ieguvumi?
Ķepu ķepas ir unikāls produkts, kas selektīvi iedarbojas uz konkrētām šūnām. Nature's Sunshine izmanto Ziemeļamerikas lapu ķepu koka zaru ekstraktu, kas satur viskoncentrētāko acetogenīnu daudzumu. Acetogenīni ir aktīvi savienojumi, kas ietekmē adenozīna trifosfāta (ATP) veidošanos šūnas mitohondrijos. ATP ir galvenais enerģijas avots jūsu organismā, kas nodrošina visu kustību. Tā ir augstas enerģētiskās vērtības molekula, kas uzkrāj enerģiju jūsu organismā un nodrošina jūsu šūnām enerģiju, kas nepieciešama to darbībai. Acetogenīni selektīvi regulē ATP veidošanos noteiktās šūnās, tādējādi palīdzot regulēt arī to apasiņošanu.
20. gadsimta 70. gadu sākumā universitātes profesors Dr. Džerijs Maklaflins (Dr. Jerry McLaughlin) bija pirmais, kas pievērsa uzmanību Asimina Triloba, kas plašāk pazīstama kā ķepu ķepa. Savos pētījumos Dr. Maklaflins atklāja, ka tā ir fitoķīmisko vielu, ko sauc par acetogēniem, avots. Viņš kopā ar saviem studentiem izolēja vairāk nekā 40 no šiem acetogēniem.
Uz lapu ķepām attiecas vairāki ASV patenti, un uz lapu ķepu vispārēju izmantošanu vairākiem mērķiem attiecas vairāk nekā ducis Dr. Maklaflina patentu. Dr. Maklaflins bija Nature's Sunshine pētniecības un attīstības viceprezidents un savas metodes un formulu licencēja tikai NSP.
Ķepu ķepa bieži tiek sajaukta ar tās radinieci graviolu. Savu pētījumu laikā Dr. Maklaflins pārbaudīja vairākus graviolas zīmolus, kas tika pārdoti kā lapsenes. Testi parādīja, ka šie graviolas produkti bija daudz sliktāki par īstajām lapsenēm. Pirmkārt, graviolā atrodamajiem acetogenīniem nav tikpat spēcīgas ķīmiskās struktūras kā acetogenīniem, kas atrodami lapsenes ķepai. Otrkārt, Dr. Maklaflins konstatēja, ka šie produkti nebija standartizēti, citiem vārdiem sakot, acetogenīnu daudzums tajos bija ļoti atšķirīgs. Tika konstatēts, ka labākajā viņa pārbaudītajā graviolas produktā ir tikai 4 % tikpat spēcīgs acetogēnu saturs kā ķepainajā ķepā.
Piezīme: laiku pa laikam mēs saņemam jautājumus par citiem produktiem, kuros ir vārdi "ķepaiņa". Nature's Sunshine produkts "Ķepu ķepa" ir vienīgais, ko pētījis un izstrādājis Dr. Jerry McLaughlin, un tas ir ražots saskaņā ar viņa metodēm.

SASTĀVDAĻAS:
SASTĀVDAĻAS: ķepas ķepas zariņa ekstrakts (Asimina triloba); kapsulas apvalks (želatīns, ūdens); pildviela (celuloze); pretsalipes viela (magnija stearāts).


GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:
Sastāvs ieteicamajā porcijā (6 kapsulas):
Lāpstiņas zariņa ekstrakts..............2280 mg
- acetogenīni................................51 mg


IETEICAMAIS LIETOŠANAS VEIDS:
2 kapsulas 3 reizes dienā ēšanas laikā.
Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.
Preparātu nedrīkst lietot grūtnieces, sievietes, kuras plāno grūtniecību vai baro bērnu ar krūti.


GLABĀŠANAS APSTĀKĻI:

Uzglabāt sausā un vēsā vietā, maziem bērniem nepieejamā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

Atstājiet atsauksmi Ķepas ķepa (180 kapsulas)

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
19.12.2022

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Ķepas ķepa (180 kapsulas)

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.