D3 vitamīns (60 tabs.)

Mazumtirdzniecība: 21.10 €
Punkti: 10.80VP
Pieejams
  • 60 tabletes (30 līdz 60 dienu piegāde)
  • Divas tabletes nodrošina 2000% NRV
  • Īpaši svarīgi ziemas mēnešos

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


VITAMĪNS D3

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

- 60 TABLETES pa 665 mg

Vai Jūs zinājāt?
D vitamīns ir svarīgs vitamīns kaulu un zobu veselības uzturēšanai, un tas ir nepieciešams, lai palīdzētu organismam uzsūkt kalciju. Lielāko daļu D vitamīna mēs iegūstam no saules gaismas, un, lai gan daļu D vitamīna mēs varam iegūt ar pārtiku, piemēram, ar treknām zivīm, olām un gaļu, ir grūti iegūt pietiekami daudz D vitamīna tikai ar pārtiku.

Mūsu organismā D vitamīns veidojas, kad mūsu āda ir pakļauta vasaras saules staru iedarbībai, tāpēc ziemas mēnešos var būt īpaši sarežģīti to uzņemt pietiekami daudz. Ziemā mums D vitamīns ir jāiegūst no sava organisma krājumiem un pārtikas avotiem.

Dažiem Anglijas iedzīvotājiem ir zems D vitamīna līmenis, un vairākām iedzīvotāju grupām ir lielāks deficīta risks. To vidū ir grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, bērni līdz 5 gadu vecumam, 65 gadus veci un vecāki cilvēki, kā arī cilvēki, kuri maz uzturas saulē, piemēram, tie, kas sedz ādu, ir mājā vai ilgstoši uzturas telpās.

D vitamīna deficīta risks pastāv arī tumšākas ādas cilvēkiem, piemēram, afrikāņu, afrikāņu, karību un dienvidāzijas izcelsmes cilvēkiem, jo viņu ādai nepieciešams ilgāks laiks, lai saražotu tikpat daudz D vitamīna, cik cilvēkiem ar gaišāku ādu.

Trūkstot pietiekamam D vitamīna daudzumam, bērniem var rasties risks saslimt ar rahītu, kas izraisa vāju un slikti veidojušos kaulus. Pieaugušā vecumā un vēlākos dzīves posmos nepietiekams D vitamīna daudzums var izraisīt osteomalāciju (kaulu mīkstināšanos).

Kādi ir ieguvumi?
D vitamīnu, ko bieži dēvē par "saules vitamīnu", organisms parasti iegūst divos veidos: saules ultravioleto (UV) staru iedarbībā un ar uzturu, tāpēc tā lietošana ar uzturu ir īpaši svarīga gada aukstajos un tumšajos mēnešos, kad saules gaismas ir ļoti maz.

D vitamīns ir svarīgs kaulu un zobu veselības uzturēšanai, un tas ir nepieciešams, lai palīdzētu organismam uzsūkt kalciju. Lai gan zināmu vitamīna daudzumu mēs varam iegūt ar pārtiku, piemēram, ar treknām zivīm, olām un gaļu, ir grūti iegūt pietiekami daudz D vitamīna tikai ar pārtiku.

D vitamīnam ir daudz funkciju - tas palīdz attīstīties un saglabāt kaulus, muskuļus un zobus, kā arī kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu, tas veicina arī normālu imūnsistēmas darbību un reakciju uz iekaisumu.

SASTĀVDAĻAS:
SASTĀVDAĻAS: pretsalipes viela: kalcija fosfāti; pildviela: celuloze;
pretsalipes viela: taukskābes; D3 vitamīns (holekalciferols);
emulgators: magnija stearāts.

IETEICAMAIS LIETOŠANAS VEIDS:
Lietošana: 1 tablete dienā ēdienreizes laikā.
Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS:
Sastāvs ieteicamajā devā (1 tablete):
D3 vitamīns....................... 50 μg * / 1000% RI*
*RI - references devas

UZGLABĀŠANAS APSTĀKĻI:
Uzglabāt sausā un vēsā vietā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

VITAMĪNS D3

- veicina pareizu kalcija un fosfora uzsūkšanos.
- palīdz uzturēt pareizu kalcija līmeni asinīs
- veicina pareizu imūnsistēmas darbību
- veicina muskuļu pareizu darbību
- palīdz uzturēt veselus kaulus
- veicina veselīgu zobu saglabāšanu

Vai jums nepieciešams D3 vitamīna papildinājums?

Maz saules starojuma dienu gadā, sauļošanās laikā lietojot saules aizsargkrēmu, no kura nevajadzētu atteikties, pavadot laiku telpās un, protams, uzturs - tie ir galvenie D vitamīna trūkuma iemesli.
Atbildiet uz šādiem jautājumiem. Ja vismaz uz vienu no tiem atbildējāt "jā", jums jāapsver iespēja papildināt D vitamīna devu.

- Vai jūs lietojat uzturā pietiekami daudz pārtikas, kas bagāta ar D vitamīnu (treknas zivis, olas, sieru)?
- Vai lietojat saules aizsargkrēmu?
- Vai lielāko dienas daļu pavadāt birojā, mājās vai telpās?

Vai jūs zināt, ka...
D vitamīns palīdz samazināt stājas nestabilitātes, muskuļu vājuma un... kritiena risku? Krīšana ir kaulu lūzumu riska faktors vīriešiem un sievietēm vecumā no 60 gadiem?

* Vislielākā efektivitāte ir 20 μg dienā, lietojot no jebkuriem avotiem.

Atstājiet atsauksmi D3 vitamīns (60 tabs.)

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
28.02.2022

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu D3 vitamīns (60 tabs.)

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.