Lakricas sakne

Mazumtirdzniecība: 25.10 €
Punkti: 12.78VP
Pieejams
  • 100 kapsulas (16 dienu piegāde)
  • Zāļu formula
  • Lakricai piemīt adaptogēnas, līdzsvarojošas īpašības.

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Vai jūs zinājāt?
Lakrica ir pākšaugu dzimtas pārstāvis, un ir vērts atzīmēt, ka, runājot par lakricas sakni, parasti tiek pieminēta Glycyrrhiza glabra, kuras dzimtene galvenokārt ir Eiropa un Āzija. Lakrica ir labi izmantojama kā konditorejas izstrādājumu aromatizētājs, un populārāk to var dēvēt par "saldo sakni".
Kādi ir ieguvumi?
Lakricas, ko pazīst arī kā "saldo sakni", labi izmanto kā konditorejas izstrādājumu aromatizētāju, taču tās vērtība ir daudz plašāka, un lakricas ārstnieciskā izmantošana ir vairākus tūkstošus gadu sena.
Tradicionālie zāļu meistari lakricas sakni lieto kā vispārēju papildlīdzekli, elpošanas sistēmas, aknu un dziedzeru sistēmas atbalstam. Lakricas sakni iekļauj lielākajā daļā Āzijas augu kombināciju, lai līdzsvarotu citus augus un veicinātu vitalitāti. Tā ir pazīstama kā līdzeklis, kas līdzsvaro visu ķermeni, un budistu mūki to lietoja prāta attīrīšanai pirms meditācijas.
Lakrica satur triterpenoīdu saponīnus, flavonoīdus, izoflavonoīdus, magniju, silīciju, nātriju un citas labvēlīgas sastāvdaļas. Flavonoīdi ir augos sastopami polifenolu savienojumi. Tiem piemīt antioksidantu īpašības, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
Sastāvdaļas: Sastāvdaļas: lakricas sakne (Glycyrrhiza glabra), kapsulas apvalks (želatīns, ūdens). Pretiekaisuma vielas: magnija stearāts, silīcija dioksīds.

Ieteikums: Ieteikums: Lietošana: lietot divas kapsulas trīs reizes dienā ēšanas laikā.

Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.

Katras sešas kapsulas satur: Sastāvdaļas: lakricas sakne 2376 mg.

Atstājiet atsauksmi Lakricas sakne

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
06.02.2022

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Lakricas sakne

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.