Elpojiet tīri

Mazumtirdzniecība: 35.60 €
Punkti: 18.13VP
Pieejams
  • Breathe Clear ir izstrādājums, kas paredzēts elpceļu veselības veicināšanai, jo īpaši sezonālu apdraudējumu laikā, piemēram, mainoties gadalaikiem vai paaugstināta putekšņu daudzuma dēļ gaisā.
  • 1 burciņā ir 90 kapsulas.

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Breathe Clear pierāda, ka "veselums ir labāks nekā tā daļu summa." Pirms daudziem gadiem izstrādātā formula joprojām ir ļoti populāra Nature's Sunshine klientu vidū Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tā pazīstama kā HistaBlock.

Arī šajā gadījumā, tāpat kā gandrīz visos mūsu produktos, galveno lomu spēlē dabas dāvanas, un galvenokārt - dižskābenes nātres (Urtica Dioica) lapas un rūgtā apelsīna (Citrus x aurantium) augļi, kas veicina pareizu elpošanas sistēmas darbību. Rūgtajam apelsīnam ir arī nomierinoša iedarbība uz rīkli un balss saitēm.

Breathe Clear formula ir papildināta ar kvercetīnu, kas iegūts no Japānas Japānas (Sophora japonica) pumpuriem, un bromelaīnu, kas iegūts no ananāsa (Ananas comosus) augļiem.

Visas šīs dabas dāvanas ir apvienotas efektīvā Breathe Clear formulā, lai jūs varētu elpot dziļi, nebaidoties no sezonāliem draudiem.

Kāpēc izvēlēties Breathe Clear?

Mēs rūpējamies par mūsu planētu, kas ļauj mums iegūt garšaugus mūsu produktu ražošanai. Mūsu nātres aug savvaļā Albānijas kalnos, un mūsu piegādātājs ar īpaši apmācītas komandas palīdzību vāc to vērtīgās lapas, rūpējoties par reģiona bioloģisko daudzveidību un kultūraugu ilgtspējīgu attīstību.

Savienojums:


Aktīvās sastāvdaļas:

Dienas devā

(4 kapsulas)

Nātres lapas (Urtica dioica) 360 mg
Kvercetīns (no Sophora japonica koka pumpuriem) 360 mg
Rūgtā apelsīna auglis (Citrus x aurantium) 280 mg
Bromelaīns (no ananāsa augļiem [Ananas comosus]) 80 mg

Pamatviela: kalcija fosfāti, kapsulas apvalks: želatīns, nātres lapu pulveris (Urtica dioica), kvercetīns (Sophora japonica pumpuru pulveris), pildviela: celuloze, rūgtā apelsīna (Citrus x aurantium) augļu pulveris, bromelaīns no ananāsu augļu pulvera (Ananas comosus), pretsalipes vielas: taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds. jar, oranges, greens

Lietošana:

Lietošana: 2 kapsulas 2 reizes dienā.

Uzglabāšanas apstākļi:

Uzglabāšana: Glabāt vēsā un sausā vietā. Glabāt maziem bērniem nepieejamā vietā!

Nature's Sunshine veicina veselīgu dzīvesveidu. Uztura bagātinātājus nedrīkst lietot kā sabalansēta uztura aizstājēju. Sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids ir organisma pareizas darbības pamats.

Atstājiet atsauksmi Elpojiet tīri

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
29.11.2022

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Elpojiet tīri

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.