Tei-fu - Masāžas losjons (118,3 ml)

Mazumtirdzniecība: 24.10 €
Punkti: 13.24VP
Pieejams
  • 118 ml tūbiņa (tikai ārējai lietošanai)
  • Izstrādāts, izmantojot senu formulu
  • Dziļi iesūcas dziļi, lai atvieglotu stīvus, iekaisušus muskuļus.

Saglabājiet to savā sienā, lai nezaudētu saiti uz šo produktu:


Vai Jūs zinājāt?
Sasprieguši, sastiepti muskuļi ir bieži sastopama problēma daudziem no mums, kas traucē mums turpināt ikdienas gaitas vai uzturēt aktīvu dzīvesveidu.
Kādi ir ieguvumi?
Ādu tirpinošā formula vienmērīgi klājas uz ādas un dziļi iesūcas, lai veicinātu atslābināšanos un atvieglotu stīvus, sāpošus muskuļus. Tā mīkstinošās, nemazgājamās īpašības padara ādu gludu un elastīgu.
Tei Fu ēterisko eļļu pirms vairākiem gadu desmitiem izstrādāja un pilnveidoja ķīniešu zāļu speciālists, izmantojot senu formulu, kas viņa ģimenē tika nodota vairāk nekā 1000 gadus. Viņa pēcnācēji saprata ģimenes noslēpuma priekšrocības un nolēma, ka tas ir pārāk labs, lai to slēgtu no citiem. Tādējādi Nature's Sunshine kļuva par ķīniešu gadu tūkstošiem krātās gudrības un augu zināšanu ieguvēju.
Šī vegāniem draudzīgā formula ir unikāls Tei Fu ēterisko eļļu un ādu mīkstinošo vielu maisījums krēmveida losjona formā, un tā ir īpaši izstrādāta plašai ādas lietošanai.
Ūdens, mentols, metilsalicilāts, kampars, cetearilspirts, Eucalyptus globulus lapu eļļa, stearīnskābe, Prunus amygdalus dulcis (saldo mandeļu) eļļa, butilēnglikols, glicerilstearāts, PEG-100 stearāts, kaprilic/kapric triglicerīds, cetearets-20, krustnagliņu lapu eļļa, Aloe barbadensis lapu sula, skvalāns, alantoīns, citronskābe, dimetikons, ksantāna sveķi, tetranātrija EDTA, akrilātu/C10-30 alkilakrilāta šķērspolimērs, hidroksietilakrilāta/nātrija akriloildimetiltaurāta kopolimērs, polisorbāts 60, fenoksietanols, metilparabēns, propilparabēns, etilparabēns, butilparabēns, nātrija hidroksīds.

Uzklājiet uz muskuļiem un locītavām un iemasējiet ādā.

Tikai ārējai lietošanai - izvairīties no saskares ar acīm.

Atstājiet atsauksmi Tei-fu - Masāžas losjons (118,3 ml)

Uzrakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
15.03.2020

Uzrakstiet komentāru vai uzdodiet jautājumu par produktu Tei-fu - Masāžas losjons (118,3 ml)

Uzdot jautājumu
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.